Najlepsze Konta Oszczędnościowe – Ranking – Zestawienie TOP

Konto Bankowe. Doradca finansowy, który prezentuje ranking rachunków bankowych dla Ciebie.Konta oszczędnościowe to produkty bankowe oferowane klientom do lokowania swoich pieniędzy w sposób bezpieczny i prosty. Jednak wybór rachunku gdzie odkładać swoje pieniądze to trudna decyzja. Zawsze poszukujemy tego najlepszego czyli najwyżej oprocentowanego oraz przede wszystkim darmowego. Rachunek oszczędnościowy jest oferowany przez większość banków działających w Polsce. Można go również założyć taki jako uzupełnienie podstawowego konta bankowego.

Gdzie szukać dobrego ROR? Przedstawiamy zestawienie – RANKING

Wybór konta oszczędnościowego to rozsądna decyzja

Na dobre warunki oszczędzania, możesz również liczyć na tradycyjnym koncie bankowym z którego korzystasz na co dzień. Warto pamiętać by konto było atrakcyjne powinno być tanie. Dlatego przeniesienie się do banku, który nie tylko gwarantuje nam atrakcyjną ofertę, ale przy tym jest dużo tańszy – jest pierwszym krokiem do oszczędności. Warto wybrać tradycyjny, ale nowoczesny ROR czyli konto w Banku i tam trzymać swoje oszczędności. Dodatkowo zyskasz sporo usług których polecamy używać np. dostęp przez aplikację mobilną, czy przyznany limit w koncie z którego skorzystasz gdy będziesz potrzebować dodatkowej gotówki. Konta oszczędnościowe cieszą się obecnie większą popularnością – są po prostu bardziej elastyczne niż tradycyjne lokaty.

Tick ok - ikonka żółtaBanki chcą przyciągnąć nowych klientów do siebie, dlatego oferta kont jest stale poszerzana. Możemy liczyć na darmowe przelewy, prowadzenie konta czy karty bankomatowe. Dodatkowo, atrakcyjna bankowość internetowa i mobilna podwyższają wartości użytkowe. Usługi w postaci możliwości otworzenia dodatkowego ROR, dobrze oprocentowanej lokaty, podnoszą korzyści klientów.

Oto najlepsze konta bankowe, którymi warto się zainteresować

Skuteczne oszczędzanie to klucz do stopniowego wzbogacania się. Może efekty nie będą od razu, bo na to potrzeba dużo czasu. Im dłużej odkładamy pieniądze na dobrze oprocentowany rachunek, tym większe odsetki mamy po kilku latach. Gdy generowane są odsetki od odsetek które nam narosły. Tym samym rośnie nasz podstawowy kapitał. Po kilkunastu latach systematycznego oszczędzania, możemy już zgromadzić dość pokaźną sumę pieniędzy. Warto więc – oszczędzać mądrze na dobrym koncie oszczędnościowym – tym samym mamy zawsze dostęp do naszych zgromadzonych środków, a są one bezpieczne i pracują na siebie.

Korzystam z konta w PKO Banku Polskim i jestem zadowolony. To po pierwsze polski bank, po drugie stabilny i ma bardzo wygodną aplikację mobilną iPKO. Polecam 🙂
– Kamil, Warszawa

Na koncie oszczędnościowym obecnie możesz liczyć na 2,5% oprocentowania

Stopy oprocentowania to coś co uniemożliwia nam osiągnięcie większych zysków na lokacie czy rachunku oszczędnościowym. Obecnie są bardzo niskie. Dlatego aktualnie możesz liczyć na oprocentowanie promocyjne w wysokości maksymalnie 2,5%. Zawsze to jednak coś! Zauważmy, że lokaty w bankach np. 3-miesięczna w PKO Banku Polskim ma obecnie oprocentowanie 0,8%. Dlatego 2,5% na rachunku oszczędnościowym, z którego tak naprawdę możemy podjąć pieniądze w każdej chwili, to naprawdę dobra propozycja! Poniżej przedstawiamy rachunki oszczędnościowe, które szybko otworzysz przez internet:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz